MARIA NATORSKA

  • Maria Natorska

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii na Wydziale Filozofii Uniwersytetu Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie (ówczesnej ATK).  Następnie, w ramach studiów podyplomowych szkoliłam się w kierunku psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia i SWPS. Uzyskałam certyfikat psychoterapeuty a następnie certyfikat superwizora w Polskim Stowarzyszeniu Psychoterapii Integracyjnej.

             

Jako stażysta obserwowałam i współprowadziłam różne formy psychoterapii indywidualnej i grupowej w Klinice Nerwic Instytutu Psychiatrii i Neurologii oraz w Ośrodku Psychoterapii NZOZ OGRÓD, z tym ostatnim współpracuję do dziś. Pracowałam też terapeutycznie z osobami starszymi w Domu Opieki DUOMED oraz z osobami upośledzonymi intelektualnie w Fundacji ”Pomocna Dłoń”. Równolegle od wielu lat prowadzę psychoterapię we własnym gabinecie, w ramach prywatnej praktyki.

Najchętniej zajmuję się psychoterapią indywidualną i grupową oraz superwizją, prowadzę także treningi i szkolenia dla psychologów i terapeutów.

Psychoterapeutycznie pomagam osobom cierpiącym w związku z przeżywanym lękiem, depresją, zmagającym się ze stratą, z uzależnieniem behawioralnym (np. od jedzenia, seksu, zakupów) lub doświadczającym trudności w relacjach z ludźmi. Pracuję terapeutycznie z osobami identyfikującymi się jako DDA (Dorosłymi Dziećmi Alkoholików) i z DDD (Dorosłymi Dziećmi z rodzin Dysfunkcyjnych)

Mam za sobą doświadczenie własnej pracy terapeutycznej. Dbając o standardy profesjonalne regularnie superwizuję swoją pracę, staram się także nieustannie podnosić moje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju konferencjach i szkoleniach.

W mojej pracy staram się być autentyczna i uważna i na ile to możliwe pomagać przychodzącemu do mnie Człowiekowi w mierzeniu się z cierpieniem i dążeniu ku zmianie.

Mam dwóch synów, wolnym czasie - śpiewam w chórze 

tel: 502-318-861

e-mail: maria.natorska@pomocpsychologiczna.warszawa.pl

Przyjmuję w dzielnicy Wilanów

ul. Rumiana 2